Doğum günleri 3

AYIN ON ALTINCI GÜNÜ

Genellikle sinirlisiniz ve bazen asabi olarak nitelendirilirsiniz. Kendi çıkarınıza yönelik ayarlamalar ve entrikalar düzenlemeye yatkınsınız. Bunların sonuçları yüzünden sıkıntı çekersiniz. Doğal olarak yedinin çekinikliğini taşımaktasınız ama altı yoluyla yuvaya ve sevgiye yönelirsiniz. Meslek olarak mantık ve analiz yeteneğinizi kullanabileceğiniz bir alan seçmeniz gerekir. Planlarınızın tartışılmasından hoşlanmazsınız. Ertelemeler yapmaya ve fazlasıyla kendinize dönük yaşamaya yatkınsınız. Sevgi istersiniz ama kendinizi sevdirmek için herhangi bir çaba harcamazsınız. Aile içinde uyum, huzur ve dengeyi bulamadıkça, korku ve güvensizliklerinizi aşamayacaksınız.

AYIN ON YEDİNCİ GÜNÜ

Yüksek amaçlara sahip, gururlu, fikirlerinize fazlasıyla bağlısınız ve nadiren başkalarına akıl danışırsınız. Genellikle eli açık ve cömert, dönem dönem ise cimri olup, paranızı ya biriktirir ya da etrafınıza saçarsınız. Bankacılık ve mali konularda mevcut en iyi titreşimlerden faydalanıyorsunuz (1+7=8). Bu itibarla başkalarının çıkarlarını ve işlerini mükemmel bir biçimde koruyabilirsiniz. Kendi işinizde yönetici konumunda olmalı fakat aynı zamanda emrinizde çalışanlaraa ve ortaklara sahip olmalısınız. Üzerinize aldığınızı işleri sonuna kadar takip eder ve bitirirsiniz. Büyük işleri üstlenmelisiniz ancak yine de ayrıntılarla ilgilenecek birileri yanınızda size destek olmalı, çünkü ayrıntılarla uğraşmaktan yorulabilirsiniz. Bu sayının son hanesi toprağa hükmeder. Bu nedenle tarım, madencilik ya da petrol işinde başarılı olabilirsiniz. Bilgiye karşı büyük bir isteğiniz var ve araştırmaktan hoşlanıyorsunuz. Yazdığınız takdirde seçeceğiniz tür kurgusal olmaktan daha çok teknik ya da tarihi araştırma olacaktır. Ruhsal konularda ikna olmak için kanıt istersiniz.

AYIN ONSEKİZİNCİ GÜNÜ

Bir hayli değişik faaliyet ve seyahat yaşayacaksınız. Size büyük umutlar bağlanacaktır çünkü size bağımsız 1 ve etkili 8 verilerek yayılımcı 9 sağlanmıştır. Bu nedenle kendinizi yaşlı ve yardıma muhtaçlara ya da hayır işleriyle ilgili gruplarda hizmet ederken bulabilirsiniz. Tavsiye almaktan hoşlanmazsınız ve nadiren tavsiyeye ihtiyaç duyarsınız. Kendinizi kanunlar, siyaset, din gibi iyi idare edilmesi gereken geniş alanlarda meşgul edebilirsiniz. İlk çabalarınız başarılı olmayabilir ama sonunda hedefinize ulaşırsınız. Biraz duygusal olsanız da (9 nedeniyle) güçlü bir zekanız var, mantık yürütmekten ve tartışmaktan hoşlanırsınız. 9’un ardındaki sorumlulukları hissederek maddi konulara hiçbir zaman yönelmezseniz hata edersiniz. Çünkü bütünün hayrına hizmet için de maddi güce sahip olmak gereklidir. Duygusal denge sağlanmadığında bu döngüdeki evlilikler ya da ilişkiler kolaylıkla bozulabilir ya da dağılabilir.

AYIN ON DOKUZUNCU GÜNÜ

Bu titreşim 1’den 9’a kadar bütün sayıların içerdiği alanı kapsar. Mantıklı, kararlı, sebatkar, pratik, sanatsal ve evrensele yöneliksiniz. Bağımsız olmalı, sınırlamalara boyun eğmemelisiniz. Yükseklerde uçabilir veya çöküntüye uğrarsınız. Bu hem hareketleriniz hem de duygularınız için geçerlidir. Geleneklere bağlı kalmanız ya da özel yaşamınızda yer vermeniz beklenmemelidir; ancak  içinde bulunduğunuz topluluğa da saygı duymalısınız. Kişisel hayatınızda pek çok düzenleme yapmanız istenebilir. Toplum içinde iyi bir konumda olmayı ister ve koşullarınızı yükseltmek için çalışırsınız. Yaşamınızda değişiklik ve çeşitliğe önem verirsiniz. Her zaman çevrenizde yeni düzenlemeler yaparsınız.

AYIN YİRMİNCİ GÜNÜ

En uyum sağlayacağınız çevre küçük iş çevreleri ile dostluk ve güven bulabileceğiniz ortamlardır. Geniş kapsamlı işlere kalkışmaz, fazla sorumluluk yüklenmeden başkaları ile çalışmayı tercih edersiniz. Mükemmel bir politikacı ya da din adamı olabilirsiniz. Fakat yine de, kalabalıklara hitap etmektense insanlara medya yolu ile seslenmeyi tercih edersiniz. Sempatik ve çekicisiniz. Büyük bir bilgi birikimi sağlayabilirsiniz ve iyi bir eğitim görmeniz gerekmektedir. Detayların önemli bir yer teşkil ettiği şirketler hukuku ya da mülk idaresi konuları ile ilgilenebilirsiniz. Ülkeniz ve yuvanıza, aileniz ve dostlarınıza çok bağlısınız. Yardım etmeği seversiniz ama tek  içinde müzikle uğraşabilirsiniz.

AYIN YİRMİ BİRİNCİ GÜNÜ

Çok güzel bir sese sahipsiniz. Her ne kadar topluluk önünde şarkı söylemek için gerekli eğitimi almada zorluklarla karşılaşsanız da, konuşma yeteneğinizle insanları kendinize hayran bırakacaksınız. Çekici, müziğe ve güzelliklere düşkün, sanat ve dans etmekten hoşlanan bir kişisiniz. Olaylar beklentileriniz doğrultusunda gelişmediğinde fazlasıyla sinirlisiniz. Kişilere ve olaylara karşı gösterdiğiniz ani tepkileri kontrol etmeniz gerekmektedir. Sevginizi göstermede daha çok alıcı davranıyorsunuz ama sevginizi verdiğiniz varlıklara dair büyük bir gurur ve alakanız var. Bir hayat ortağından çok, iyi bir dostsunuz çünkü hayal gücünüz nedeniyle şüpheci bir kişiliğe sahipsiniz. Çok fazla düşünen birisi ya da hastalıklı, takıntılı bir insan olmamaya gayret etmelisiniz. Eğer pin kodu takviyeleriniz zihinsel ağırlıklı ise üçüncü çakranız sizi, kelimelerin önemli olduğu ilgi alanlarından kitaplara, yayımcılığa, gazeteciliğe ve editörlüğe yöneltecektir. Her türlü eğitim dalında başarılı olabilirsiniz.

AYIN YİRMİ İKİNCİ GÜNÜ

Nesnel(somut) ve öznel(soyut) dünyada geniş çapta işlevleriniz olacak. Bu ikisi arasındaki dengeyi korumaya çalışmalısınız. Diğer bütün üstün ve güçlü sayılar gibi 22 sinirli ve heyecanlıdır. Dengesini sağlayabilmek için dinlenmeye ve başkalarından uzaklaşmaya ihtiyaç duyar. Önsezileriniz çok kuvvetlidir ve ilk izleniminize her zaman güvenebilirsiniz. İdealleriniz ve onları geleneksel dünyevi sınırlar içinde tutma mecburiyetiniz genellikle birbiriyle çelişir. Her durumda sınırsız gücünüz var. Ama maddi boyutta insanlık yararına çalışmak gibi yüce bir misyona sahipsiniz ve bunun için de kişisel hırslarınıza ayıracak zamanınız olmamalıdır. Örnek vermek gerekirse büyük kapsamlı emlak işleri ile uğraştığınızda,  kendiniz bir toprak ağası olmaya çalışmamalısınız. İş hayatında bireysel yatırım riskine girmekten kaçınmalısınız. Eğer kaçınmazsanız sıkıntı çekeceğiniz kesindir. En büyük başarınız en üst seviyede kontrole sahip olacağınız form dünyasındadır. İdeallerinize uyum sağlayan her tür konuda başarılı olabilirsiniz. 22’de pek çok şair, mucit, üst düzey bürokrat ve müzisyen ile kendileri için şan şöhret kazanmaya çalışmadan topluluklara hitap edebilmiş olan kişiler vardır.