Doğum günleri 1

AYIN BİRİNCİ GÜNÜ

Güçlü bir iradeye sahip, kendine güvenen ve bağımsız birisiniz. Plan yapmayı seversiniz ancak yaptığınız planları hayata geçirmenin zevkine varmalısınız. İşlerinizi sürüncemede bırakmaktan hoşlanmazsınız. Çare olmaktan çok teşhis koyarsınız. Sürekli işleyen bir aklınız vardır, nedenleri araştırır ve kalbinizden çok aklınıza dayanarak hareket etmeyi tercih edersiniz. Kendinizi adayabilirsiniz ama gösterişten hoşlanmazsınız. Bağımsızlığınız konusunda hassasınız. Eğer birinci çakranın negatif özelliklerini bağımlılıklar şeklinde taşıyorsanız henüz ortaya koymadığınız  ve açığa çıkmayı bekleyen potansiyel bir gücünüz var.

Güçlü bir iradeye sahip, kendine güvenen ve bağımsız birisiniz. Plan yapmayı seversiniz ama bunları inşa etmekten • zevk almalısınız. işlerinizi sürüncemede bırakmaktan hoşlanmazsınız. Çare vermekten çok teşhis edersiniz işleyen bir aklınız vardır, nedenleri araştırır ve kalbinizden çok aklınıza dayanarak hareket etmeyi tercih edersiniz. Hem pratik hem de idealistsiniz. Kendinizi adayabilirsiniz ama gösterişten hoşlanmazsınız. Çevrenizdekilere cesaret vermekten hoşlanırsınız ve bütün bağımsızlığınızla hassassınız. Ortaya koymadığınız bir gücünüz vardır.

AYIN İKİNCİ GÜNÜ

İçinde bulunduğunuz ortama karşı bir hayli duygusal ve hassassınız. Biraz kararsız ve aklı karışmış birisiniz ama kolayca arkadaşlık kurabilen, arkadaş canlısı bir insansınız ve dostlarınız tarafından çok sevilirsiniz. İnsanların sizin hakkınızda konuşmasından hoşlanırsınız çünkü kendinizden hoşnutsunuz ve dikkat çekmeyi istersiniz. Sizi aşırı duygusallığa sevkederek sıkıntıya sokacak her türlü durumdan uzak durmalısınız. Ulaşmak için fazla çaba sarf etmeseniz bile maddi rahatlıktan hoşlanırsınız. Şiir yazmalı ya da yeteneğinizi ritim ve müzik dalında geliştirmelisiniz.

AYIN ÜÇÜNCÜ GÜNÜ

Fiziki gücünüz çok kuvvetli ve hastalıkları alt edebilecek bir yapınız var. Hayal gücünüz çok parlak ve en basit bir olaydan bile çok güzel bir hikaye çıkarabilirsiniz. Günlük tutmalı, blog yazmalı ya da en azından editörlük benzeri edebi kabiliyetinizin parlayarak gelişeceği bir hobiyle uğraşmalısınız. Kendinize çeşitli uğraşlar bularak sürekli aktif olmalısınız. Çekiciliğiniz bir hayli fazla ama sinirlenirseniz bir anda bu durumdan mahrum kalabilir ve itici bir hal alabilirsiniz. Toplulukları ve kalabalık insan gruplarını seversiniz. Bir grup seyircinin önünde kendinizi çok güzel ifade edersiniz. Kolayca tatmin olur ve koşulları kendi lehinize çevirirsiniz. Yorulmak nedir bilmeyen birisi olduğunuz için evinizin ya da işinizin dışında da kendinizi aktif tutacak uğraşlara ihtiyaç duyarsınız.

AYIN DÖRDÜNCÜ GÜNÜ

Çevrenizdeki doğayı, evinizi, ailenizi ve ülkenizi çok seversiniz. Üretim, inşaat, tamirat, çifçilik ya da tekstil işlerinde ve toprakla ilgili tüm mesleklerde başarılı olursunuz. Çalışkan ve sabırlı olduğunuz için sizi gevşetip rahatlamanızı sağlayacak marangozluk, dağcılık, bahçıvanlık, avcılık, seramik ve benzeri hobilerle uğraşmalısınız. Kendi fikirlerinizi ortaya koyar ve kendinizin her şeyi iyi bildiğini düşünerek onları başkalarına kabul ettirmeye çalışırsınız. Ciddi tabiatınız nedeniyle bir hayli sıkıntı çekebilirsiniz çünkü kendinize uyguladığınız disiplin, sevginizi ifade etmenize ya da ihtiyaç duyduğunuz şefkatin size akmasına engel olur. Yorulmadan çalışır ve başkalarının da öyle çalışmasını beklersiniz. Neşelenmeye zaman ayırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde birikimlerinizi doktor harcamalarına yatırmaya hazır olmalısınız.

AYIN BEŞİNCİ GÜNÜ

Yeniliklere çabucak adapte olan enerjik ve biraz kendini beğenmiş birisiniz. Hayal gücünüz kuvvetlidir. Süslemeyi ve düzenlemeyi seversiniz. Meraklı bir zekanız var ve çok yönlüsünüz. İyi bir arkadaşsınız ve genellikle işlerin hızlı ilerlemesini sağlarsınız. Pazarlama benzeri sosyalleşmenin ve insan ilişkilerinin ön planda olduğu işlerden keyif alırsınız. Disiplin gerektiren ve sabit kalmanıza neden olan bağları reddetme eğilimindesiniz.

AYIN ALTINCI GÜNÜ

Sevgi sizin tabiatınızın anahtarıdır. Övgüye ve takdir edilmeye ihtiyaç duyarsınız ve eleştiriler sizi mutsuz eder. Birliktelik istersiniz. Birlikteliğinizin devamı için sevgilinizle aranızı hoş tutmaya çalışırsınız, ancak her zaman ideal aşkı aradığınız ve onu nadiren bulduğunuz için, kolayca huzura eremezsiniz. Çocukları seversiniz ama mutlu olmak için çocuk doğurmanıza gerek yoktur. Kendinizi korumayı bilirsiniz ama her zaman uygunsuz ilişkiler içine düşebileceğiniz korkusunu yaşarsınız. Duygularınızdan daha çok, mantığınıza göre hareket etmeyi tercih edersiniz. Maddi açıdan kimseye muhtaç olmama güdüsüyle, iş hayatında başarılı olabilir ve para kazanmanın ya da garantili yatırımlar yapmanın yollarını bulabilirsiniz. Edebiyata ve sanata yatkınlığınız var ve mekanik işlerle ilgilenmezsiniz. Çevrenizde her zaman insanlar olmalıdır ve arkadaş ortamının keyfine varmayı ihmal etmemelisiniz.

AYIN YEDİNCİ GÜNÜ

Uzmanlaşmayı öğrenmelisiniz. Analitik zekanız kuvvetlidir. Kumar oynamamalı ve tahminlerde bulunmamalısınız. Başladığınız her yatırımın bütün detaylarını en ince noktasına kadar gözden geçirmelisiniz. Güçlü olan önsezilerinizin aksine işaret eden hiçbir tavsiyeyi ciddiye almamalısınız. Peşine düşmek yerine beklemelisiniz. Yaylı sazlar ya da org çalmaya yeteneğiniz vardır. Parasal konularda muhakeme yeteneğiniz çok iyidir. Bankacı, borsacı, muhasebeci, mali müşavir, avukat olarak başarıya ulaşabilirsiniz (özellikle adınızda ya da pin kodunuzda belirgin bir konumda 8 rakamı varsa). İlişkilerde karar verir ve bunları değiştirmekten hoşlanmazsınız çünkü yediler başkaları ile aynı fiziksel ortamda olmaya kolayca alışamaz. Fırsat buldukça doğada uzanarak dinlenmeli ve meditasyon yaparak rahatlamalısınız. Günün bir bölümünü sürekli olarak kendinize ayırın.